Five Nights at Freddy's: Help Wanted 2 - VR2

149,90 zł

-20,00 zł

169,90 zł

Nowy

Premiera 20.06.2024

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze

Opis

Gatunek Przygodowa
Język w grze EN
PEGI 16+
Kontroler ruchu Wymaga

Więcej informacji

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 to kontynuacja przerażającej gry VR. Wcielając się w nowego pracownika Fazbeara musisz udowodnić, że potrafisz doskonale opanować wszystkie aspekty zarządzania oraz utrzymania pizzerii.

  • Przejdź za kulisy jako VIP, by pomóc Roxanne Wolf i S.T.A.F.F. Bots przygotować się do występów w Pizzapleksie!
  • Odwiedź Fazcade i zagraj w klasyki, takie jak Bonk-a-Bon czy Fazerblast! Może uda Ci się ustanowić rekordy!
  • Zadbaj o porządek w części pizzerii dostępnej tylko dla personelu, udziel pierwszej pomocy pacjentom, którzy nie czują się do końca sobą, i pomóż animatronikom przeprowadzać rutynową diagnostykę i prace konserwacyjne.
  • Kursy gotowania pomogą Ci przygotować posiłki w Pizzapleksie zgodne z prawem federalnym. Ciesz się w pełni szybką obsługą i przygotuj się na karmienie głodnych botów!
  • Ruszaj do budki biletera, wypróbuj nasze e-biletowe atrakcje, takie jak Kowbojska Przygoda Kapitana Lisa! W trakcie tej beztroskiej przejażdżki przemierzysz Dziki Zachód jako poszukujący łupów rewolwerowiec.
  • A jeśli brakuje Ci mocniejszych wrażeń, wejdź w świat Sister Location! To klasyka z Five Nights at Freddy’s: Sister Location w specjalnej wersji minigierek VR. Ulubione przeżycia fanów wracają w równie zabawnej, co przerażającej postaci!

Na co jeszcze czekasz?!? Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 przyjmuje aplikacje na wszystkie stanowiska od zaraz!

Do gry wymagany jest zestaw Playstation VR2!

W tej samej kategorii