The Talos Principle 2: Devolver Deluxe PL

149,90 zł

Nowy

The Talos Principle 2: Devolver Deluxe

Platforma: PlayStation 5

Gatunek: przygodowa,akcja

Język w grze: angielskI,polskie napisy

Stan płyt: NOWA, W ORYGINALNEJ FOLII

Okładka EU,angielska

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze

Opis

Gatunek Akcja
Język w grze PL (napisy)
PEGI 12+

Więcej informacji

The Talos Principle 2: Devolver Deluxe PL PS5 Wydawca .datThe Talos Principle 2: Devolver Deluxe zawiera pełną wersję gry oraz , 220-stronicowy artbook. Całość zapakowana jest w kolekcjonerskiej pudełko.The Talos Principle 2: Devolver Deluxe PL PS5 EAN (GTIN) 5056635606228The Talos Principle 2: Devolver Deluxe PL PS5 Producent 07th Expansion

Talos Principle 2 to prowokujące do myślenia doświadczenie zagadkowe z pierwszej osoby, które znacznie rozszerzają filozoficzne tematy pierwszej gry i oszałamiające środowiska z coraz bardziej oszałamiającymi wyzwaniami.

Urodzony w nowym świecie, w którym biologiczny człowieczeństwo wymiera, ale kultura ludzka żyje w mieście robotów, znajdujesz się w oszałamiającej przygodzie z udziałem tajemniczej megastruktury ukrywającej ogromne moce.

I więcej odkryjesz, tym bardziej będziesz musiało zmierzyć się z pytaniami o naturę kosmosu i celu cywilizacji. Złamana obietnica lepszego jutra, strach przed powtarzaniem błędów ludzkości, wiarą w rozum lub całkowite wyrzeczenie się ludzkości - wybory, które podejmujesz i strony, które podejmujecie, określą przebieg wydarzeń.

Nowa generacja zagadek

Rozwiąż szeroką gamę zagadek o różnym poziomie trudności, w tym sprytne metapuzzle i bardzo wymagające złote zagadki. Dokończ grę bez rozwiązywania każdej zagadki lub dokonuj nagród pełnego mistrzostwa. Różnorodność nowych zdolności, takich jak manipulacja grawitacją i przekazywanie myśli, łączy się z ustaloną mechaniką oryginalnej zasady Talos, tworząc świeże, ale znajome doświadczenie.

Filozoficzna Odyseja

Zrób kolejny krok naprzód w historii The Talos Principle w prowokująco do myślenia, napędzanej postacią interaktywnej historii z wieloma zakończeniami napisanymi przez powracających pisarzy Jonasa Kyratzesa (The Eternal Cylinder, Clash: Artifacts of Chaos) i Tom Jubert (The Swapper, Subnautica), do którego dołączyli do Very Kyratzes (The Hand of Merlin, Serious Sam 4).

Odważny nowy świat

Odkryj ponad tuzin zupełnie nowych środowisk, od miasta na skraju zmiany paradygmatu do różnych krajobrazów tajemniczej wyspy, która trzyma klucze do przyszłości. Zrób sobie przerwę od rozwiązywania zagadek, aby odkryć dawno pochowane tajemnice i pasma zapomnianej historii.

Melodie stworzenia

Zanurz się w bogatym, słodko-gorzkim świecie The Talos Principle z oszałamiającą ścieżką dźwiękową mistrza kompozytora Damjana Mravunaca (Serious Sam, The Talos Principle), z gościnnym występem Chrisa Christoooulou (Ryzyko Deszczu 1 i 2).

W tej samej kategorii